ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 28.02.2017

SZCZĘŚLIWE ANIOŁY - warsztaty
18 luty, godz. 15:00-17:00

Każdy z Was może dopomóc szczęściu i samodzielnie wykonać specjalnego Aniołka, który będzie strzegł pomyślności Waszej i najbliższych. Użyjemy do tego modeliny oraz kolorowych koralików.
Wiek 6+, Ilość miejsc ograniczona
 


JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI

18 luty, godz. 17:30

Niewielu jest polskich pisarzy, których nie trzeba przedstawiać czytelnikom. Jednym z nich jest niewątpliwie Janusz Leon Wiśniewski, autor kultowej "Samotności w sieci". Z tym większą przyjemnością zapraszamy na spotkanie promujące najnowszą książkę autora pod tytułem "Eksplozje" (Wielka Litera), będącą kontynuacją bestselerowych "Kulminacji'. Opowiadania o naturze męsko-damskich spotkań stanowi punk wyjścia do świata literatury Janusza L. Wiśniewskiego i zaproszonych do współpracy przy książce pisarzy.

WŁÓCZKOWE STWORKI - warsztaty
25 luty, godz. 15:00-17:00

Kudłate stworki/trolle – zabawne i milusie. Można je przytulić i nosić w kieszeni lub w plecaku. Na warsztatach poznamy specjalną technikę wykonywania takich stworów z włóczki. Użyjemy do tego jeszcze kolorowych skrawków filcu i tasiemek. Nie może Was zabraknąć.
Wiek 6+, Ilość miejsc ograniczona

ANETA JADOWSKA
24 luty, godz. 18:00

Autorka heksalogii o toruńskiej wiedźmie – policjantce Dorze Wilk – powraca z drugim tomem serii o Nikicie „Akuszer Bogów” (Wydawnictwo SQN). Podczas spotkania autorka zdradzi m.in.: kulisy powstania najnowszej powieści.

VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ
28 luty, godz. 17:00

Znakomity odbiór jubileuszowej trasy koncertowej oraz ogromny sukces na Festiwalu w Opolu 2016 stał się inspiracją do rejestracji koncertu zespołu Varius Manx wraz z jego dawną wokalistką Kasią Stankiewicz. Podczas eventu w gdańskim empiku będzie można spotkać się z muzykami oraz usłyszeć o kulisach powstawania albumu „25 Live” (Agencja Muzyczna Polskiego Radia). Płyta jest zapisem koncertu, który odbył się w lipcu 2016 roku w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy