ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 9.04.2017

Marek Kamiński, Joanna Podsadecka
29 marca, godz. 18:00

„Idź własną drogą” (WAM) to zapis rozmowy z Joanną Podsadecką, w której słynny podróżnik opowiada o swojej najważniejszej podroży. To najbardziej osobista ze wszystkich książek podróżnika, w której zaprasza do swojego intymnego świata własnych zmagań i odkryć. „Tam na końcu świata uczyłem się pokory” - niekiedy trzeba przejść cały świat, aby wrócić do siebie.

Bovska
31 marca, godz. 18:00

Bovska to polska wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Debiutowała w 2016 roku albumem „Kaktus”, który został wyprzedany 2 dni po premierze i otrzymał nominację do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku. W gdańskim Empiku odbędzie się premiera najnowszego albumu zatytułowanego „Pysk” (Warner Music Poland). Podobnie jak w przypadku albumu „Kaktus", Bovska jest współautorką swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.

LemON
1 kwietnia, godz. 16:00


LemON to jedna z najbardziej spektakularnych karier na polskiej scenie muzycznej ostatniej dekady. W zaledwie cztery lata dorobili się trzech płyt, rozpoznawalnego stylu i rzeszy fanów. Na premierowych spotkaniach, muzycy zaprezentują swój najnowszy album „Tu” (Warner Music Poland). Na krążku zawarte są liryczne ballady kontrastujące z punkową złością czy rockowym kolorem przesterowanych gitar, jak również współczesne brzmienia z wyraźnymi nawiązaniami do herosów lat 70-tych, w tym twórczości takich grup jak: Led Zeppelin czy Pink Floyd.

Olga Kozierowska
6 kwietnia, godz. 18:00

Olga Kozierowska to mentorka, mówczyni motywacyjna, założycielka organizacji wspierającej rozwój kobiet Sukces Pisany Szminką. W książce „Moj przyjaciel kryzys” (Edipresse Książki) proponuje, jak zaakceptować pojawiające się problemy, pokonać je, a nawet przekuć w sukcesy. Przedstawia również autentyczne historie kilkunastu kobiet, które nie poddały się przeciwnościom.

Piotr Langenfeld
7 kwietnia, godz. 18:00


Pisarz, ceniony przez czytelników za książki z cyklu „Czerwona ofensywa” po raz kolejny zaskakuje, prezentując nam powieść z gatunku sensacji. „Widowisko” (Warbook), które miało swoją premierę w połowie lutego, ukazuje nam historię tak niebezpiecznie zawiłą, że aż nieprawdopodobną. Fabuła książki nie jest lekka, musimy poświęcić jej pełnię uwagi, aby nie zatracić granicy między prawdą a fikcją.

Hanna Cygler
8 kwietnia, godz. 16:00


Zapraszamy na spotkanie z jedną z najchętniej czytanych polskich pisarek – Hanną Cygler. Podczas spotkania porozmawiamy o jej najnowszej książce „Tylko kochanka” (Dom Wydawniczy Rebis), w której autorka przedstawia losy niezależnej kobiety szukającej w życiu własnych, niekiedy krętych, dróg. Na podstawie losów Leny, autorka przybliża problemy współczesnej polskiej emigracji i próby odnalezienia sposobu na poprawę własnego życia.


FESTIWAL KSIĄŻKI DZIECIĘCEJ

EDYTA JUNGOWSKA
1 kwietnia, godz. 14:00
Podczas tegorocznego Festiwalu Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka, gdański empik będzie gościł wyjątkową artystkę. Edyta Jungowska, polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, zafascynowana twórczością m.in. Astrid Lindgren, już od kilku lat wydaje najważniejsze dzieła szwedzkiej pisarki w formie książek do słuchania. Jej brawurowa interpretacja opowieści przykuwa uwagę nie tylko najmłodszych słuchaczy. Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka.

PUCHATKOWE ZAKŁADKI
1 kwietnia, godz. 15:00-17:00

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej zapraszamy wszystkich miłośników literatury na warsztaty. W tym roku, patronem święta, jest Kubuś Puchatek, dlatego podczas zajęć będziemy wykonywać zakładki do książek w kształcie Kubusia i jego przyjaciół. Nie może Ciebie zabraknąć (wiek 6+).

PRZECINEK I KROPKA - WARSZTATY
2 kwietnia, godz. 12:00
8 kwietnia, godz. 13:00

Zapraszamy do wspólnego odkrywania magicznego świata książek i poznawania ich tajemnic podczas warsztatów empiku „Przecinek i Kropka”. Na zajęcia, opracowane przy współudziale psychologów dziecięcych, zapraszamy najmłodszych w wielu 5-8 lat.

EMPIKLAND - GRA MIEJSKA DLA DZIECI
2 kwietnia, godz. 14:00
8 kwietnia, godz. 14:30

Idealna propozycja dla najmłodszych, którzy lubią zagadki i gry zespołowe oraz chcą sprawdzić swoją umiejętność w czytaniu map. Odkrywcza gra miejska gwarantuje świetną zabawę wśród alejek księgarni, jako żywej planszy do gry! Gra dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.

KUBUSIOWE WARSZTATY
8 kwietnia, godz. 15:00

Z okazji premiery książki „Nowe przygody Kubusia Puchatka” (Znak), wraz z portalem CzasDzieci.pl zapraszamy na niezwykłe warsztaty dla dzieci. Podczas zajęć będzie można m.in. posłuchać fragmentów najnowszej części przygód Misia o bardzo małym rozumku. Dodatkową atrakcją będą zajęcia plastyczne, podczas których uczestnicy wykonają przysmak jednego z przyjaciół Puchatka.

QUICK
9 kwietnia, godz. 15:00

Julka - Quick, która swoimi filmikami na kanale YouTube przyciąga tysiące widzów, będzie gościem gdańskiego empiku. Ostatnio wydana książka - dziennik „Tak jakby dziennik” (Znak) cieszy się sporym zainteresowaniem. Idolka „Kciuqów”, opowiadając o swoim życiu i ulubionych czynnościach, zaraża pozytywną energią.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy