ponad 200 sklepów

Empik

Spotkania autorskie

do 10.06.2017

AGNIESZKA RYLIK
29 maja, godz. 18:00


„Nokaut. Historia bokserki” (Wydawnictwo Edipresse Książki) to historia kobiety o dwóch twarzach. Jedna jest zimnym wojownikiem, bezlitośnie nokautującym na ringu swoje przeciwniczki, druga to wrażliwa, ciepła romantyczka, dla której miłość jest najważniejsza. Agnieszka Rylik w książce opowiada o drodze z Kołobrzegu do Madison Square Garden i cenie, jaką musiała zapłacić za sukces. O wielkim boksie i jego kulisach, karierze w mediach i o życiu prywatnym.

B.R.O.
2 czerwca, godz. 18:00


„Nowy rozdział” (Step Records) to materiał w całości nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez warszawskiego rapera B.R.O. (właściwie Jakuba Bireckiego). Na albumie znajdziemy 13 kawałków, które charakteryzuje zabawa formą, łączenie rożnych konwencji muzycznych, techniczne dopracowanie i wartościowe teksty.

JOANNA JĘDRZEJCZYK, PRZEMYSŁAW OSIAK
3 czerwca, godz. 16:00


Joanna Jędrzejczyk czekała jedenaście lat, zanim usłyszał o niej wielki świat. Mistrzostwo sportowe osiągnęła już w 2009 roku, gdy sięgnęła w Bangkoku po złoty medal mistrzostw świata w muay thai, lecz kto mógł o tym słyszeć, skoro nawet sportowe media nie poświęcały tej dyscyplinie żadnej uwagi? Zapraszamy na spotkanie z trzykrotną mistrzynią świata w boksie tajskim, z okazji niedawno wydanej książki „Wojowniczka” (Ringier Axel Springer).

SILVER
9 czerwca, godz. 18:00

„Hołd Dla Ulic” to pierwszy, oficjalny album gdańskiego rapera. Płyta łączy w sobie muzyczne klimaty starej i nowej szkoły. Na płycie można usłyszeć o zamiłowaniu autora do miasta, w którym się wychował, jego wzlotach i upadkach oraz pewności siebie.

KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA
10 czerwca, godz. 16:00


„#Sława” (Prószyński Media) to fascynująca wyprawa szlakiem historii ludzkich biografii, w której motywem przewodnim jest sława i jej oddziaływanie na nasze życie. Autorka, ze znaną sobie swobodą i erudycją, opowiada o ludziach, których znamy z pierwszych stron gazet i mediów. Dzięki tej książce będziemy mogli zaspokoić towarzyszącą nam ciekawość, do której niekiedy nie chcemy się przyznać, bo przecież każdy z nas lubi podpatrywać innych.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy