ponad 200 sklepów

My Gym

Siłownia i fitness | Poziom +4

MyGym to nowa sieć Klubów Fitness w Polsce stworzona przez specjalistów z myślą o Tobie. Koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Członkom najwyższej jakości usług, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologicznie w dziedzinie fitness.

Jako pierwsi w Trójmieście i jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy nową koncepcję treningu opartą na 34 minutowym obwodzie siłowo – wytrzymałościowym wykorzystującym technologię Milon. Koncepcja całego treningu opiera się na sekwencji ćwiczeń zwanych obwodem zdrowia złożonym z 12 urządzeń ustawionych w kręgu. Na bieżąco śledzimy wszystkie trendy pojawiające się na rynku i wdrażamy je do naszych Klubów.

U nas spotkasz nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również doświadczonych, wykwalifikowanych trenerów, którzy ułożą dla Ciebie plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości czasowych i umiejętności, a następnie zmobilizują do systematycznej pracy nad własnym ciałem. Naszą misją jest dawać zdrowie, szczęście i pełnię energii poprzez aktywność fizyczną ! Niech nasza Pasja stanie się Twoją Pasją!!!.


tel.: 58 520 26 69

786 818 317

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy