ponad 200 sklepów

L`Occitane

Zdrowie i uroda | Poziom 0

MNÓSTWO WSPANIAŁYCH PREZENTÓW

Niech L’Occitane oczaruje Cię w te święta. Odkryj nasze pomysły na prezenty, które zachwycą Twoich bliskich.

Zestawy wymarzonych upominków dla każdej ważnej dla Ciebie osoby. Znajdź idealny prezent w najbliższym salonie L’Occitane

W czasie Świąt Bożego Narodzenia zapach wiosny rozkwita w zimowych ogrodach L’OCCITANE . Kupiec Zapachów pojawia się niczym bożonarodzeniowy sen trzymając w ramionach  wspaniały bukiet kwiatów w odcieniach żółtym i niebieskim – przywodzących na myśl pola nieśmiertelnika i lawendy. Młody mężczyzna podążając tanecznym krokiem, otoczony jasnym blaskiem, powoduje topnienie śniegu i rozkwitanie kwiatów. Na gałęziach pełnych prezentów, wstążek i pąków natura połączyła ze sobą złoto i srebro, mimozę i cedr. Składniki z bliskich i odległych krain wypełniły fiolki, buteleczki i słoiczki. Czyżby to była magia...? Nie...To po prostu Święta Bożego Narodzenia w Prowansji.

Polecamy bogatą ofertę zestawów upominkowych. U nas znajdziesz prezent na każdą okazję! Skorzystaj z naszej wyszukiwarki iż znajdź idealny prezent dla siebie i Swoich bliskich!Firma L’OCCITANE została założona przez Oliviera Baussan w 1976 roku na południu Francji. Produkty marki L’OCCITANE tworzą harmonię pomiędzy przyjemnością dla zmysłów oraz dobrym samopoczuciem i wewnętrzną równowagą. Oferujemy szeroką gamę kosmetyków, od linii do pielęgnacji twarzy i ciała, przez unikalne perfumy, aż po zapachy dla domu. Wszystkie produkty tworzone są z zastosowaniem czasochłonnych, tradycyjnych metod wykorzystujących szlachetne naturalne składniki, pozyskiwane z Prowansji i regionu Morza Śródziemnego. L'OCCITANE posiada ponad 1000 sklepów na całym świecie i jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm kosmetycznych. Wszystkie produkty i sklepy stanowią odzwierciedlenie podstawowych wartości, którym hołduje firma; są to: autentyczność, zmysłowość oraz szacunek dla planety i jej mieszkańców. Korzystając z naturalnych składników L'OCCITANE tworzy produkty realizujące najważniejszy cel - dobre samopoczucie w nas i w naszych domach.

698 129 735

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy