ponad 200 sklepów

Próchnik

Modna męska | Poziom +1


Próchnik S.A. to marka z segmentu klasycznej mody męskiej, o tradycjach sięgających końca lat 50. ubiegłego wieku. Jasny i oczywisty rodowód marki odwołujący się do realnego patrona, walecznego patrioty Adama Feliksa Próchnika. Mężczyzna, do którego skierowane są projekty Próchnika, to osoba postępująca według fundamentalnych zasad w życiu prywatnym i zawodowym. Silnie powiązana z powstaniem GPW historia marki wiąże się także z naturalnym wyborem środowiska maklerskiego, jako jednej z najważniejszych grup docelowych.
Rozbudowana kolekcja marki Próchnik zapewnia potencjalnemu odbiorcy swobodę wyboru i możliwość kreowania własnego, niepodrabialnego stylu. Oferta Próchnik S.A. obejmuje bowiem klasyczne koszule, garnitury, czy legendarne płaszcze, których tradycja konstrukcji i kroju sięga momentu założenia łódzkiej firmy w 1948 r. Nie przemijające trendy, ale twórcza interpretacja tradycyjnego krawiectwa stanowi o jakości propozycji Próchnika.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy