ponad 200 sklepów

Tallinder

It`s all about style | Poziom 0

„IT’S ALL ABOUT STYLE” – to motto nowej marki z segmentu premium, dedykowanej osobom poszukującym ponadczasowych i eleganckich projektów, które będą dopełnieniem ich dynamicznego, nowoczesnego, dyktowanego przez metropolię stylu życia.

TALLINDER to najnowszy brand w portfolio spółki LPP S.A., którego pierwsze sklepy otwarte zostaną już w lutym 2016 r. TALLINDER w swojej ofercie ma zarówno linię damską, jak i męską, składającą się z ubrań oraz akcesoriów i butów. Swoją premierową kolekcję dedykuje osobom w wieku powyżej 30 roku życia,  ceniącym sobie ponadczasowe i eleganckie rozwiązania. Projekty powstały z myślą o ludziach spełnionych i ambitnych,  świadomych swojej wartości i chcących być na bieżąco w temacie mody, kultury, sztuki. TALLINDER pragnie odpowiadać na potrzeby tych, którzy cenią sobie komfort, wyrafinowany styl i gustowne projekty, a premierowa kolekcja marki  jest tego potwierdzeniem.
Projektanci marki doskonale wiedzą jak spełnić te oczekiwania, przygotowując propozycje charakteryzujące się dobrym smakiem, które uszyte są z wysokiej jakości tkanin. W kolorystyce dominuje biel, czerń, pastele i szarości. Zestawienia są często monochromatyczne i harmonijne, gdzieniegdzie tylko rozświetlone kolorowymi akcentami. Ubrania można świetnie skomponowa
 z eleganckimi akcesoriami – skórzanymi butami czy torebkami.
Kolekcja marki TALLINDER na sezon SS’16 oscyluje wokół nowoczesnej, niezobowiązującej elegancji i sprawdzonej klasyki. Kobiecość i zmysłowość nie jest oczywista, a wydobywana za pomocą detali, takich jak dopracowane fasony, wyrafinowane cięcia czy delikatnie zaznaczona talia. W kolekcji męskiej zaś odnajdziemy doskonale skrojone marynarki, koszule na różne okazje, a także ciekawe akcesoria, w tym krawaty, poszetki i muchy.
Ubrania i dodatki z premierowej kolekcji dostępne będą już od lutego 2016 r. Nowo otwarty salon cechować będzie dbałość o detale, dopracowany styl i klimat - miraż bieli z naturalnymi materiałami i szkłem tworzy nowoczesne i przestronne wnętrze, które stanowi doskonałe tło dla eleganckich ubrań  marki. Również w lutym ruszy sklep online marki Tallinder.com.

572 708 200

www.tallinder.com

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy