ponad 200 sklepów

Nespresso

Ekspresy do kawy | Poziom +1

Nespresso to marka, która pozwoli na przygotowanie kawy niczym z prawdziwej kawiarni w domowym zaciszu.

Ta szwajcarska firma jest liderem rynku najwyższej jakości kawy porcjowanej. Obecna dziś w ponad 60 krajach na świecie, jako pierwsza wprowadziła koncepcję kawy w kapsułkach.
Powstaniu Nespresso w 1986 roku towarzyszyła prosta idea: umożliwić każdemu przygotowanie w domu filiżanki kawy doskonałej jak z prawdziwej kawiarni. Oprócz rozwiązań dla konsumentów końcowych (gospodarstw domowych) Nespresso dostarcza także rozwiązania dla biznesu. Na ofertę marki składają się kawy dopasowane do różnych okazji i gustów. Mieszanki pozyskiwane są z ręcznie zbieranych, wyselekcjonowanych ziaren, z plantacji na całym świecie. Kapsułki zamykane są hermetycznie, co zapewnia wyjątkowy aromat i świeżość kawy. W ofercie /Nespresso/ znajdują się kawy Grand Cru o różnych nutach aromatycznych i intensywności. Wybierać można spośród mieszanek kwiatowo-owocowych, zbalansowanych i intensywnych, ale także kaw bezkofeinowych i edycji limitowanych.

Bogaty asortyment kaw dostępny w Pop-Up Butiku w Galerii Bałtyckiej uzupełniają dostępne w sklepach partnerskich funkcjonalne i niezawodne urządzenia do przygotowywania kawy. Ekspresy Nespresso proste w obsłudze, zaawansowane technologicznie i zaprojektowane tak, by idealnie wpasować się w każdą przestrzeń. Wszystko to sprawia, że ekspresy pozwalają przygotować ulubioną kawę za naciśnięciem jednego przycisku. Rozwiązania Nespresso to także gwarancja wysokiego standardu obsługi klienta i spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie: od doradztwa i pomocy w obsłudze po specjalistyczną wiedzę techniczną.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy