ponad 200 sklepów

Aldo

Obuwie | Poziom 0

ALDO specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia oraz akcesoriów. Filozofia marki opiera się na podstawowych wartościach: miłości, uczciwości i szacunku. Firma założona została przez Aldo Bensadoun'a w roku 1972 i posiada ponad 1000 w 65 krajach. Marka ALDO obecna jest prawie  na wszystkich kontynentach tj. Kanada, Stany Zjednoczone a także w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz Australii, Afryce i Azji.
Pierwszy sklep ALDO w Polsce otwarto w sierpniu 2005r. Od początku ALDO jest utożsamiane z modą, stylem i przystępną ceną co plasuje nas na czele najpopularniejszych marek obuwniczych  w Polsce. Od czerwca tego roku ALDO Polska rozpoczyna nowy okres  tzw. transformacji w Polsce pod skrzydłami nowego właściciela co wiąże się z prężnym rozwojem firmy.

Naszą dewizą jest sprawiać, żeby ludzie czuli się świetnie dzięki produktom jakie oferujemy i usługom, które dostarczamy każdego dnia.
Najważniejsza jest kompleksowa obsługa Klienta i jego uśmiech na twarzy.

602 107 915

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy