ponad 200 sklepów

MyScreenSPOT

montaż szybek | Poziom -1

MyScreenSPOT - zabezpiecz ekran telefonu nim będzie za późno.

Telefon komórkowy to obecnie urządzenie, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia. Niestety czasami zdarza się, iż ekran który jest jego najdroższą i najbardziej narażoną częścią ulegnie uszkodzeniu. Koszt takiej naprawy – kilkaset złotych – jest ogromny, a w przypadku starszych telefonów wręcz nieopłacalny.

Z pomocą przychodzi uznana na światowym rynku polska marka MyScreenPROTECTOR oferująca najwyższej klasy ochronę ekranu dla każdego modelu telefonu. Precyzyjne dopasowanie folii ochronnych do ekranu i powierzchni urządzeń gwarantuje niespotykana wśród wielu innych producentów technologia cięcia laserowego. W specjalnych punktach MyScreenSPOT, z których jeden zlokalizowany jest w naszej galerii na poziomie -1 obsługa nie tylko doradzi jaka ochrona będzie dla nas najlepsza ale również bezpłatnie zamontuje ją na naszym telefonie.

Szeroka gama produktów w postaci hartowanego szkła Comfort Glass, ultracienkiego i elastycznego szkła hybrydowego DiamondHybrid Glass oraz folii antiCRASH doskonale amortyzującej uderzenia pozwala na zabezpieczenie ekranów przed zarysowaniem oraz uszkodzeniem. O zaletach tych produktów możemy przekonać się testując je w specjalnie przygotowanym labie.

Dla właścicieli najnowocześniejszych telefonów z wyświetlaczami o zaokrąglonych krawędziach MyScreenPROTECTOR przygotował FullScreen Glass - perfekcyjnie przylegające hartowane szkło o twardości 9H oferujące pełną ochronę ekranu.

Nowością w ofercie są zestawy BodySHIELD, w skład których wchodzi ochrona ekranu z najwyższej serii SUPREME oraz w 100% kompatybilne, przeźroczyste pokrowce. Poza ochroną urządzenia typu „360°”, seria ma na celu wpływać w jak najmniejszym stopniu na wygląd smartfonu. Oba elementy zestawu pasują do siebie idealnie i ograniczają do minimum niezbędny odstęp między szkłem lub folia na ekranie, a pokrowcem, chroniąc jak największa powierzchnię urządzenia. Koszt takiego zestawu wynoszący 74,99zł pozwoli nam korzystać z naszego smartfona bez obawy o uszkodzenie i nieprzewidziane wydatki na jego naprawę.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy