ponad 200 sklepów

Pizza Hut

Restauracja | Poziom -1

PIZZA HUT - RESTAURACJA NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Pizza Hut to restauracje na każdy dzień i każdą okazję - świetne, urozmaicone menu i przyjazna atmosfera sprawdzają się zarówno podczas nieformalnego spotkania przy kawie, biznesowego lunchu czy kolacji w gronie przyjaciół.

Pizza Hut to nie tylko pizza. Nowe menu Pizza Hut zaskakuje różnorodnością dań i równocześnie harmonią smaków. W karcie znaleźć można m.in. wyśmienite makarony, które można dowolnie łączyć z różnymi sosami, samodzielnie komponując własne potrawy, ale również ciekawe dania z pieca, czy też cały wachlarz lekkich sałatek i deserów. A dla miłośników klasyki Pizza Hut - doskonale znana Pan Pizza na charakterystycznym, puszystym cieście i pizza Neapolitana na wyjątkowym, cienkim cieście - obie w bogatej gamie smaków.

W Polsce restauracje Pizza Hut obecne są od ponad 17 lat. Dziś zarówno menu restauracji, jak i ich wnętrza, tworzone są ze szczególną starannością i smakiem. Naturalne drewniane meble, wygodne jasne kanapy, ciepłe kolory, odpowiednia muzyka dobierana do pory dnia - wzbogacają doświadczenie Gości o nowe doznania, nie tylko w sferze smaku i zapachu, ale również wrażeń estetycznych.

71 386 14 89, 519 191 489

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy