ponad 200 sklepów

Pretty Girl

Moda damska | Poziom +1

PRETTY GIRL to marka z ugruntowaną pozycja na polskim rynku odzieżowym, która kreuje modę dla kobiet ceniących wysoka jakość i oryginalne wzory. Od początku działalności głównym priorytetem firmy jest zapewnienie naszym klientkom wysokiej jakości proponowanego asortymentu przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Wszechstronność naszych projektantów oraz wyczucie mody sprawia, iż nasze kolekcje są zgodne z obowiązującymi trendami, komfortowe w użytkowaniu oraz w wielu przypadkach ponadczasowe.

PRETTY GIRL kieruje swoją ofertę do kobiet w szerokim przedziale wiekowym, poszukujacych własnego, indywidualnego stylu, pozwalającego im poczuć się pięknie, zmysłowo ale jednoczeąnie komfortowo. Marka proponuje bogaty asortyment odzieży damskiej począwszy od modeli biznesowych, poprzez niezobowiązującą linię dzienną oraz wieczorową.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy