ponad 200 sklepów

Neckermann

Biuro podróży | Poziom -1Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie - Thomas Cook Group plc, który szczyci się ponad 160-letnią tradycją. Cieszymy się zaufaniem turystów na całym świecie. Starannie wybrana oferta hoteli i apartamentów, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa, służą urzeczywistnieniu przez nas Państwa marzeń o idealnym wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by służyć fachową opieką i poradą od chwili, gdy zdecydują się Państwo na zapoznanie się z ofertą w naszym biurze podróży, aż do czasu, gdy zadowoleni i wypoczęci wrócą ze swojego urlopu. Kierując się hasłem „Neckermann - na całym świecie w dobrych rękach”, spełniamy najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Nasza oferta:

Imprezy lotnicze bliskiego zasięgu z wylotem z Polski i z Niemiec:
Grecja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Malta, Cypr, Bułgaria, Turcja, Tunezja, Egipt, Maroko.

Imprezy lotnicze dalekiego zasięgu z wylotem z Polski bądź z Niemiec:
Karaiby, Ameryka Południowa, Ameryka Pn., Azja, Australia.

Imprezy z dojazdem własnym:
Słowacja, Czechy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Chorwacja, Hiszpania, Grecja, Francja, Niemcy, Węgry, Słowenia, Czarnogóra, Bułgaria.

Dodatkowo proponujemy ofertę innych touroperatorów tj. Rainbow Tours, Almatur, Vacansoleil oraz rezerwację hoteli GTA. Sprzedajemy także bilety lotnicze ponad 490 renomowanych linii lotniczych z całego świata, bilety autokarowe i ubezpieczenia.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy