ponad 200 sklepów

Napapijri

Moda | Poziom +1

NAPAPIJRI to fińskie określenie Koła Podbiegunowego. Jego granicą jest linia 66 – tego równoleżnika, który wyznacza także granicę zasięgu zjawiska nocy polarnej. W tych surowych warunkach narodziła się marka NAPAPIJRI. Od początku zyskała uznanie podróżników, którzy dążyli do odkrycia tego, co nieznane.

Za marką NAPAPIJRI, która sygnuje odzież outdorową, kryje się niezwykła historia i filozofia firmy. Według NAPAPIJRI podróżowanie od bieguna do bieguna  gwarantuje ciągły rozwój człowieka, a rozwój to wiedza. Ta wiedza pozwala marce NAPAPIJRI poszerzać horyzonty i tworzyć odzież, która jest nie tylko wysoce funkcjonalna, ale i zaprojektowana zgodnie z  obowiązującymi trendami.

Pierwsze projekty NAPAPIJRI ujrzały światło dzienne we wczesnych latach dziewięćdziesiątych w Aosta we Włoszech i w ciągu kilku lat zdobyły uznanie fanów w Europie.  NAPAPIJRI dąży do tworzenia estetycznych, mocnych i solidnych ubrań dla ludzi kochających podróżowanie, przygody i wyzwania.

Obecnie NAPAPIJRI to nie tylko odzież dla podróżników i zdobywców. W ofercie firmy znajduje się bogata kolekcja odzieży casual, idealnej do miasta czy na aktywny weekend.

508 493 217

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy