ponad 200 sklepów

Esprit

Moda | Poziom 0

Esprit to dziś jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych marek odzieżowych na świecie oferująca kolekcje odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej, obuwie i akcesoria. Klienci cenią Esprit za różnorodność - nowoczesne spojrzenie na klasykę, ponadczasowość, kolekcje nawiązujące do najnowszych trendów oraz niewymuszony, naturalny styl. Esprit zachowuje odpowiednie proporcje jakości produktu do ceny, kreując styl milionów osób na całym świecie. Marka Esprit obecna jest w ponad 44 państwach na pięciu kontynentach. W Polsce marka istnieje od 1999 r. W asortymencie sklepów Esprit Klienci znaleźć mogą: odzież damską, męską i młodzieżową,akcesoria i dodatki, obuwie damskie, obuwie męskie oraz zapachy.Kolekcje Esprit (Casual, edc, Collection) są tworzone przez międzynarodowy zespół projektantów, dbających o zachowanie najwyższej jakości produktów. Marka Esprit stała się synonimem jakości,ponadczasowości i naturalności, kreując styl milionów osób na całym świecie. Marka Esprit obecna jest w ponad 44 państwach na pięciu kontynentach. W Polsce marka istnieje od 1999 r. W asortymencie sklepów Esprit Klienci znaleźć mogą: odzież damską, męską i młodzieżową,akcesoria i dodatki, obuwie damskie, obuwie męskie oraz zapachy.Kolekcje Esprit (Casual, edc, Collection) są tworzone przez międzynarodowy zespół projektantów, dbających o zachowanie najwyższej jakości produktów. Marka Esprit stała się synonimem jakości,ponadczasowości i naturalności, kreując styl milionów osób na całym świecie. Marka Esprit obecna jest w ponad 44 państwach na pięciu kontynentach. W Polsce marka istnieje od 1999 r. W asortymencie sklepów Esprit Klienci znaleźć mogą: odzież damską, męską i młodzieżową,akcesoria i dodatki, obuwie damskie, obuwie męskie oraz zapachy.Kolekcje Esprit (Casual, edc, Collection) są tworzone przez międzynarodowy zespół projektantów, dbających o zachowanie najwyższej jakości produktów. Marka Esprit stała się synonimem jakości,ponadczasowości i naturalności, kreując styl milionów osób na całym świecie.Marka Esprit obecna jest w ponad 44 państwach na pięciu kontynentach. W Polsce marka istnieje od 1999 r. W asortymencie sklepów Esprit Klienci znaleźć mogą: odzież damską, męską i młodzieżową,akcesoria i dodatki, obuwie damskie, obuwie męskie oraz zapachy.Kolekcje Esprit (Casual, edc, Collection) są tworzone przez międzynarodowy zespół projektantów, dbających o zachowanie najwyższej jakości produktów. Marka Esprit stała się synonimem jakości,ponadczasowości i naturalności, kreując styl milionów osób na całym świecie.

Ubrania Esprit charakteryzują się stylowym, inspirującym wyglądem, a także starannym wykonaniem z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Uniwersalność Esprit pozwoli Ci na zakup wszystkich części garderoby - od spodni i sukienek, poprzez bluzki i topy, aż po płaszcze, buty i akcesoria.

Marka ta została założona w 1968 roku przez Douglasa Tompkinsa i jego żonę w słonecznym San Francisco. Popularność, którą zdobyła zawdzięcza zawsze trzymanym standardom, jakości oraz tym, że w każdej nowej kolekcji możemy znaleźć unikalne i inspirujące ubrania. Dziś marka obecna jest w ponad 44 państwach na pięciu kontynentach. W Polsce marka istnieje od 1999 r. i zdobywa wielu zadowolonych i wiernych klientów, którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość, jak również atrakcyjny, różnorodny asortyment.

Międzynarodowy zespół projektantów przekłada cechy Esprit na stałe kolekcje w zdecydowany, stylowy, naturalny i zmysłowy sposób. Styl życia leży głęboko w sercu filozofii ESPRIT, więc możemy być pewni,
iż znajdziemy w niej ubrania wygodne, podążające za trendami i przede wszystkim w bardzo dobrej jakości.
Ta marka nigdy nie śpi - jej projekty są ponadczasowe, jednak zwracające uwagę na aktualne trendy i wpływy.
To świetny wybór dla tych, którzy lubią być modni, ale nie lubią przesady i natrętności w designie, natomiast preferują równowagę i jakość.

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy