ponad 200 sklepów

Sephora

Oferta specjalna!

19-21.07.2018

Tylko w ten weekend, dołącz do Klubu Sephora i skorzystaj z rabatu 20% na trzy kultowe marki: LANCÔME, YVES SAINT LAURENT oraz GIORGIO ARMANI!

LANCÔME to więcej niż ekspert w świecie piękna. To kwintesencja kobiecości i radości życia inspirowana francuską elegancją.
► Odkryj nowości i bestsellery marki: http://www.sephora.pl/LANCOME/BLANCO

YVES SAINT LAURENT to najbardziej zbuntowana marka couture o paryskim rodowodzie, która słynie z pięknie rozświetlonej cery. Jest synonimem ekscytacji, indywidualności, całkowicie świeżego i wspaniale inspirującego punktu widzenia.
► Odkryj nowości i bestsellery marki: http://www.sephora.pl/YVES-SAINT-LAURENT/BYSL

GIORGIO ARMANI - Wizja elegancji Giorgio Armani jest nowoczesna, a zarazem ponadczasowa. Zarówno kreacje, jak i kompozycje zapachowe posiadają tę samą, subtelnie wyrafinowaną duszę, są dyskretne i bardzo osobiste.
► Odkryj nowości i bestsellery marki: http://www.sephora.pl/ARMANI/BRMANI
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy