ponad 200 sklepów

Converse

Rated One Star

Warszawa (lipiec 2018) - Converse nie zwalnia tempa. Zainaugurowana na początku roku globalna kampania Rated One Star wraca w nowej odsłonie i z nowym, wyłamującym się poza schematy bohaterem. Tego lata do globalnego teamu dołącza Zayn Malik. Jego styl oraz wrodzona zawziętość sprawiają, że idealnie oddaje nieoczywisty klimat One Star. Wokalista nie patrzy na innych, kroczy swoimi własnymi ścieżkami. Kochany przez masy, posiada grupę fanów, którzy maniakalnie śledzą każdy jego ruch. Ma mnóstwo twórczych zainteresowań i potrafi zaskoczyć tych, których z pozoru nic już nie zdziwi. We wszystkim co robi jest bardzo autentyczny. Mimo, że jest gwiazdą światowego formatu, nie chce być postrzegany jako typowy celebryta. Nie lubi być zależny od innych, ani wchodzić z nikim w konflikty – woli skupiać się na tym, by wszystko robić w zgodzie ze sobą nawet, gdy reszcie nie do końca się to podoba. Będąc u szczytu kariery pokazał, że nie chce udawać kogoś kim nie jest, chce być przede wszystkim sobą i żyć według własnych reguł!
One Star to propozycja dla tych, którzy zawsze są o krok dalej. Patrzą w przyszłość, a nie oglądają się za siebie. One Star stawia na autentyczność. Stworzony, aby podkreślać nieprzewidywalność, spontaniczność i odwagę młodych ludzi. Wyznacza włąsne standardy, nie próbując dostosowywać się do panujących zasad. Od dekad podkreśla, że najważniejsze jest to, aby być sobą, robić swoje i nie dać się wyprzedzić. Nie chodzi tu tylko o buty – ale o postawę i styl życia. Oczywiście wszystko w jednogwiazdkowym wydaniu!

One Star Carnival Pack to kolekcja, która stylem nawiązuje do lat 90-tych. Wykorzystano w niej motyw blockingu, czyli trendu wywodzącego się z subkultury deskorolkowej, który polega na zestawianiu ostrych, soczystych barw. Zwraca uwagę intensywna kolorystyka nie tylko samego buta, ale i sznurówek. Modele One Star Carnival Pack wykonane są z wysokiej klasy zamszu, mają kolorowe podeszwy oraz wkładki OrthoLite zapewniające amortyzację i komfort.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy