ponad 200 sklepów

Pretty One

Pretty One – Nowa Kolekcja

do 31.10.2018

Najnowsza Kampania marki Pretty One to kwintesencja jednej z najważniejszych życiowych relacji jaką jest więź pomiędzy matką i córką.
„You Are The Only One“ to hasło przewodnie w myśl, którego zaprojektowano kolekcję dla kobiet w każdym wieku i o każdym przekroju osobowości. Projektanci udowadniają, że w ubraniach Pretty One poczuje się wyjątkowo zarówna 18 letnia Natalia jak i jej piękna i opiekuńcza mama Ewa. Szalona Daria jest ledwo po 40-tce i wygląda olśniewająco konkurując pozytywną i żywiołową energią ze swoją mamą Tamarą, zwolenniczką zdrowego trybu życia, który w jesieni jej wieku nadał jej figurę nastolatki. Kobieta o najpiękniejszym uśmiechu – Lidia jest matką cudownie ciepłej Kasi, która zachwyca nas swoimi kształtami dojrzałej trzydziestolatki, o skromności i ideałach tak rzadkich we współczesnym świecie.
Dla takich kobiet chce projektować Pretty One. Otwartych, odważnych, pięknych w swej naturalności. Znających swoją wartość, bez względu na rozmiar, wzrost czy wiek. Uśmiechających się do życia i poszukujących w nim nowych wrażeń i wyzwań bez zbędnej próżności w hołdzie naturalnej urodzie.

więcej na: www.prettyone.pl
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy