ponad 200 sklepów

Sphinx

Nowa restauracja już otwarta!

W Galerii Bałtyckiej zaczęła działać restauracja sieci Sphinx. Nowo powstały lokal jest usytuowany na poziomie -1 obiektu. Jest to już siódma restauracja pod tym szyldem w Trójmieście.

W sali o powierzchni blisko 180 mkw. goście mają do dyspozycji ponad 40 miejsc przy 23 stolikach. Wnętrze lokalu urządzone jest zgodnie ze standardem wystroju sieci. Nowoczesne elementy komponują się z orientalnymi akcentami wnętrza, jak charakterystyczne lampy z tykw i barwne kilimy.

W menu oprócz kultowych dań jak Shoarma® czy wybornych steków znajdują się dania wegetariańskie, a także propozycje dla miłośników kuchni fit. Restauracja posiada również ofertę lunchową oraz Kids Menu. W lokalu można też skorzystać z wielu promocji dostępnych w aplikacji mobilnej Aperitif.

Zapraszamy do naszej restauracji Sphinx!
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy