ponad 200 sklepów

Patrizia Aryton

Nowa kolekcja - Altro

Nowa kolekcja Altro w Patrizia Aryton
Altro znaczy inny

W Patrizia Aryton linia Altro w sezonie Jesień – Zima 2018/2019  to kapsułowa  mini  kolekcja niepodporządkowana  sezonowości ,  którą w przemyślany,  a jednocześnie swobodny sposób można ze sobą zestawić.  Znakiem rozpoznawczym linii są nowoczesne fasony oraz wyraźne skupienie na detalu i formie.
Altro w języku włoskim oznacza „drugi”, „inny” .
Linia  skierowana jest do indywidualistek ceniących nieszablonowe, unikatowe rozwiązania
-  dla kobiet, które nie boją się inspirować.
Bazą  kolorystyczną linii są jedne z najmodniejszych w tym sezonie kolorów – khaki oraz głęboki granat z akcentem bordo. Inspiracją linii jest styl retro z detalami nawiązującymi do nurtu militarnego oraz nonszalanckiego streetwearu. Kluczowymi elementami tej linii są kontrastowe połączenia - zmysłowej sukienki w kwiaty z militarną narzutką, dresowych spodni  z kwiecistym deseniem z jednolitą bomberką.  Efektem jest sensualna i nieco romantyczna, ale zarazem mocna w wyrazie kolekcja.
Odwiedź Salon Patrizia Aryton. Bądź Altro, inspiruj!

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy