ponad 200 sklepów

Time Trend

Casio RETRO

Zegarki kultowej marki od lat zachwycają niekonwencjonalnym, ponadczasowym stylem. Projektanci Casio RETRO do perfekcji opanowali łączenie mody vintage ze współczesnymi trendami. Nie bez powodu zatem nową kolekcję nazwano „Electric”. Ta elektryzująca paleta 5 czasomierzy wnosi do świata marki zupełnie nowe rozwiązania.

Wspólnym mianownikiem całej kolekcji jest efekt błysku.  I to nie takiego oczywistego, opartego na morzu kryształów czy górze brokatu. Błysku w klimacie marki – stonowanego i niebanalnego.
Prezentację elektryzujących nowości otwiera linia Electric Mirror Face. Jak sama nazwa podpowiada, w tym projekcie wykorzystano efekt lustra. W lśniącej, odbijającej niemal każdy promień światła powłoce tarczy można się niemal przejrzeć. Linia to propozycja w trzech wariantach kolorystycznych – model w odcieniu salowym A168WEM-1EF, złotym A168WEGM-9EF i oraz dwukolorowym A168WECM-5EF. Ostatni Casio RETRO  łączy tradycyjne żółte złoto ze złotem  w ciemny różowym retro kolorze. Druga niemniej elektryzująca linia to Electric Diamond – model  A158WEAD-1EF i  A159WEGD-1EF. W każdym z nich – zarówno w stalowym jak i w złotym, znajdują się dwa certyfikowane diamenty. Kamienie delikatnie osadzono w kopercie zaprojektowanej w bardzo oryginalny sposób. Na jej formę składają się nieregularne załamania tworząc kształt, który zazwyczaj posiadają kamienie szlachetne. Całość jest lśniąca i lustrzana dzięki czemu odbija kolory np. ubrań, co widać na prezentowanych zdjęciach. Dodatkowo w obu zegarkach kopertę pokryto czarnym, połyskującym wykończeniem. To doskonały kontrast dla jasnych diamentów.

Bez względu na model, każda z prezentowanych nowości Casio RETRO zelektryzuje nawet najbardziej banalną stylizację.  Przekonały się o tym dziewczyny z duetu Love and Great Shoes – Justyna i Kasia.  Popularne youtuberki, prowadzące kanał lifestylowy od dwóch lat są ambasadorkami marki.  Zegarki idealnie wpisują się w ich styl, temperament i charakter. W swoich filmach pokazują jak czerpać z mody to co najlepsze i nie zapominać o oryginalnych i ponadczasowych dodatkach, które stanowią najlepsze uzupełnienie garderoby.


Zegarki dostępne są w sieci salonów Time Trend .
Ceny: 220zł - 300zł.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy