ponad 200 sklepów

Wpływowi Goście

12 kwietnia

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Wpływowi Goście! Tym razem będziecie mieli okazje spotkać Remigiusza, zwanego również re.dor (https://www.instagram.com/re.dor/), który jest ogrodnikiem i architektem krajobrazu.

Co na Was czeka?

Dobór roślin do warunków w naszym domu.
Dowiecie się na co zwrócić uwagę przy zakupie roślin oraz jakie wybrać, by dobrze czuły się w waszym domu. Odpowiemy na pytanie czy warto kupować roślinność z marketów. Obalimy też tezę, że zacienionego miejsca nie można ożywić zielenią. Wszystko podparte żywymi przykładami.

Pielęgnacja roślin przez cały rok.
Pokażemy wam sposoby na naturalne nawożenie i odżywienie roślin. Poznasz tajniki pielęgnacji, dzięki którym zieleń w Twoim domu nabierze nowego życia. Różne pory roku wymagają innego podejścia do podlewania i nawożenia, podczas prezentacji dowiesz się jakie są to różnice.

Roślinny S.O.S, czyli jak odratować chore rośliny.
Czy wiesz jakie szkodniki mogą zaatakować Twoje kwiaty? Dowiesz się jak je rozpoznać oraz jak je zwalczyć naturalnymi sposobami. Pokażemy jak dać drugie życie roślinom, które spisane byłby już na straty, czyli szkolenie z pierwszej pomocy dla roślin.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy