ponad 200 sklepów

Sztafeta Nadziei 2019

13-14 kwietnia 2019

13-14 kwietnia 2019 roku w centrum handlowym Galeria Bałtycka po raz kolejny odbędzie się nasza wielka akcja charytatywna, Sztafeta Nadziei.

Już po raz 10 nie tylko sportowcy ale również wolontariusze non stop przez 24 godziny będą aktywnie wspierać Pomorskie Hospicjum dla Dzieci jeżdżąc na rowerach stacjonarnych i biegając na bieżni.

Przez całą dobę będzie trwała radosna walka ze swoimi słabościami a każdy przebyty kilometr zostanie wsparty finansowo przez zaprzyjaźnione firmy.

24 godziny ogromnego wysiłku, bólu czy cierpienia są bardzo symboliczne, chcemy pokazać, że przez całą dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku pracownicy Hospicjum poświęcają swój czas opiekując się i pomagając śmiertelnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

W trakcie trwania „Sztafety Nadziei” odbędzie się zbiórka funduszy, zobaczycie naszych radosnych wolontariuszy zachęcających do wrzucenia kilku złotych do puszek.

Zachęcamy wszystkich do wpierania naszej działalności.
W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów.

START 13 kwietnia godz. 15.00
META 14 kwietnia godz. 15.00

Zapraszamy Wszystkich do kibicowania a zainteresowanych wzięciem aktywnego udziału zachęcamy do rejestracji pod adresem: http://bit.ly/SZTAFETANADZIEI2019
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy