ponad 200 sklepów

Timberland

SUMMER DREAMS

Kiedy nadchodzi lato, nie można o nich zapomnieć. Timberland proponuje sandały, które są komfortowe, a jednocześnie z modowym vibem.

W kolekcji na lato od Timberland dla kobiet, znaleźć można wybór modeli sandałów utrzymanych w stylu przypominającym skandynawskie klimaty. Dominują stonowane odcienie beżu i szarości w połączeniu z bielą akcentującą podeszwę. Można wybierać wersje z prostymi lub skrzyżowanymi paskami, jak te proponowane w modelu Violet Marsh. Zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, jak skóra z garbarni klasy LWG Silver czy amortyzująca podeszwa z pianki LVA.

Wśród propozycji znajduje się również coś dla miłośniczek klasyki, jak model Capri Sunset X-Band - sandały na koturnie, które poza gwarancją wygody, doskonale wysmuklają nogę.

Damską kolekcję butów Timberland znajdziesz w salonach i na Timberland.pl

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy