ponad 200 sklepów

Pokój rodzinny

w skandynawskim stylu

Zapraszamy do skorzystania z komfortowego pokoju rodzinnego. W pomieszczeniu wydzieliliśmy 3 strefy: przewijania, karmienia przy stoliku oraz najintymniejszą: do karmienia piersią. Pokój utrzymany jest w skandynawskim stylu, w jasnych kolorach. Dominują biel, szarość i pastele z dodatkiem drewna. Elementy estetyki dziecięcej widoczne są w dekoracjach: tapetach, grafikach, lampach.

Wystrojem oraz pracą nad nowymi udogodnieniami dla rodziców zajęła się znana blogerka parentingowa z Trójmiasta, Mrs. Polka Dot.

"Pokoje rodzinne z założenia nie są salą zabaw, a miejscem, gdzie odnaleźć mają się przede wszystkim rodzice niemowląt i małych dzieci. Pracując nad koncepcją nowego wnętrza pokoju rodzinnego myślałam przede wszystkim o nich." - mówi Agnieszka Burska-Wojtkuńska, autorka bloga Mrs. Polka Dot (http://mrspolka-dot.com/).

Zobaczcie jak przebiegało powstawanie tego pomieszczenia: https://www.youtube.com/watch?v=nVqzW1r5uE8

Autorem projektu jest pracownia ENTE-Architekci.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.
Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy