ponad 200 sklepów

New Yorker

Moda młodzieżowa | Poziom 0

New Yorker należy do liderów europejskiej branży odzieżowej w segmencie Young Fashion. Posiada ponad 1000 lokalizacji w więcej niż  40 krajach na świecie, w których oferuje swoim  wymagającym klientom najnowsze trendy w modzie.  
Szeroki i zróżnicowany asortyment podzielono na znane marki własne FISHBONE, FISHBONE SISTER (odzież sportowa i streetwear) AMISU i SMOG (styl klasyczny i odzież wieczorowa) jak również CENSORED (bielizna i stroje kąpielowe). Dla dopełnienia całości looku, New Yorker oferuje linie ACCESSOIRES, pełną wyróżniających się dodatków.
Kolekcje prezentują olbrzymi wybór asortymentu, który każdego dnia  jest uzupełniany o nowe, atrakcyjne produkty.  
Z New Yorker żaden trend Cię nie ominie. Zgodnie z mottem „Dress for the moment“ znajdziesz tu perfekcyjny outfit na każdą okazje.

58 345 05 52

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy