ponad 200 sklepów

Drogeria Superpharm

Apteka i drogeria | Poziom 0

SUPER-PHARM to sieć sklepów typu drugstore łącząca aptekę, drogerię i perfumerię w jednym miejscu. W Polsce firma istnieje od 2001 roku. Obecnie Super-Pharm Poland to sieć złożona z ponad 50 sklepów.

3 w 1

Koncepcja Super-Pharm opiera się na połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Doświadczeni konsultanci zatrudnieni w Super-Pharm oferują profesjonalną poradę i miłą obsługę w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm. Sklepy znajdują się w największych miastach w Polsce, głównie w najpopularniejszych galeriach handlowych.  
www.superpharm.pl

KLUB LIFESTYLE
Klub Lifestyle to program lojalnościowy stworzony dla Klientów Super-Pharm. Dzięki karcie Klubu Lifestyle Klienci mają wyjątkowy dostęp do świata nagród i specjalnie dla nich przygotowanych ofert i spersonalizowanych kuponów.  
www.klublifestyle.pl

SUPER-PHARM W SOCIAL MEDIACH   
www.facebook.com/superpharm
www.youtube.com/superpharmpolska
www.pinterest.com/superpharmpl

58-340-13-40

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy