ponad 200 sklepów

Dom Czekolady

Kawiarnia | Poziom +1

Dom Czekolady - Rozgość się!

Jesteśmy rodzinną manufakturą, w której każdy produkt cukierniczy oparty jest na własnej produkcji. Nasze słodkości tworzymy z pasją i precyzją zwracając uwagę na smak oraz estetykę finalnego produktu.
W naszym asortymencie wyróżniają się: nowoczesne torty, tradycyjne ciasta, ekskluzywne praliny, lody rzemieślnicze oraz pitna, belgijska czekolada.
Dbamy o to, aby w naszych kawiarniach regularnie pojawiały się nowe produkty. Urozmaicamy nasz asortyment w zależności od pory roku, wprowadzając desery przygotowywane na bazie sezonowych produktów.
Zajmujemy się również przygotowywaniem tortów weselnych i okolicznościowych, słodkich upominków, w tym między innymi ręcznie wytwarzanych pralin.

789 236 870

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy