ponad 200 sklepów

Pierre Rene

Makijaż | Poziom -1

EMPIRE OF MAKE UP …zapraszamy do naszego Imperium Makijażu!

Pierre René jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 25 lat pomagamy kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Mając tak bogate doświadczenie i własny know-how, z łatwością zamieniamy trendy i pomysły w najwyższej jakości produkty kosmetyczne.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku kosmetycznym, co zawdzięczamy wnikliwej analizie rynku, doskonałej jakości produktów, wysokim kwalifikacjom pracowników i systematycznej pracy. Takie słowa jak: trendy, profesjonalizm, innowacja, jakość, kolor są podstawą kreowania naszego biznesu.

Nasze kosmetyki z sukcesem są sprzedawane w ponad 45 krajach świata, zarówno na rynkach tradycyjnych oraz poprzez e-commerce. Rocznie obsługujemy w tych krajach setki tysięcy klientów.

Jesteśmy świadomi, że podstawą sukcesu jest zaufanie i zadowolenie klientów, dlatego największy nacisk kładziemy na profesjonalizm i orientację na klienta.

…wejdź do naszego Imperium Makijażu!

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy