ponad 200 sklepów

Viu Viu

Salon optyczny | Poziom +1

Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej to salon optyczny, gdzie zapewniamy profesjonalną pomocą przy wyborze najodpowiedniejszej metody korekcji wady wzroku oraz indywidualny dobór okularów do typu urody i prowadzonego stylu życia. W asortymencie posiadamy szeroki wybór oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych popularnych marek jak Ray-Ban, Emporio Armiani, Tommy Hilfiger, Versace, Dolce & Gabbana oraz luksusowe kolekcje Prada, Dior, Miu Miu, Valentino, Fendi, Giorgio Armani, Jimmy Choo.
W salonie Viu Viu Optica znajduje się gabinet, więc w trakcie jednej wizyty można wykonać niezbędne badania wzroku i dobrać odpowiednie oprawki. Przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych badanie wzorku jest bezpłatne. Na badanie w celu dobrania okularów korekcyjnych lub pierwsze dopasowanie soczewek kontaktowych można umówić się także przez telefon.
W salonie znajduje się również specjalistyczne stoisko Soczewki24.pl, na którym oferujemy duży wybór soczewek kontaktowych miesięcznych i jednodniowych oraz płynów pielęgnacyjnych.

533 366 565

soczewki24.pl

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy