ponad 200 sklepów

The Body Shop

Produkty pielęgnacyjne | Poziom +1

The Body Shop International posiada ponad 2200 sklepów w 55 krajach na całym świecie. Jako globalny producent i dystrybutor artykułów pielęgnacyjnych i kosmetyków, kładziemy nacisk na ochronę przyrody i poszanowanie praw człowieka, prowadzimy współpracę handlową z ubogimi społecznościami i sprzeciwiamy się testowaniu kosmetyków na zwierzętach.

Wspieramy edukację i wzrost świadomości społecznej oraz zaangażowania wśród naszych pracowników i klientów. Wszystkie produkty i linie pielęgnacyjne The Body Shop mogą być stosowane przez wegetarian, tzn. nie zawierają składników pochodzących z uboju zwierząt. Wybrane serie są wegańskie, czyli dodatkowo nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak wosk pszczeli, miód czy lanolina.

697 938 197

www.thebodyshop.pl

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy