ponad 200 sklepów

Esotiq

Bielizna | Poziom +1

ESOTIQ to młoda marka damskiej bielizny o szerokim asortymencie. Kolekcję dopełniają koszulki, stroje kąpielowe, piżamy i szlafroki. Podstawę całej kolekcji stanowią dwie odrębne linie WOMEN i YOUNG.
Linia WOMEN została stworzona z myślą o Paniach ceniących modną i stylową bieliznę z najwyższej półki. Nowa kolekcja dedykowana jest kobietom lubiącym doskonałe, wiecznie żywe w modzie trendy oraz kolory, w których czują się pewnie i zarazem zmysłowo.

Odmienna, skierowana do młodych, dynamicznych kobiet wciąż poszukujących i chętnie wchodzących z aktualnymi trendami w dialog, jest linia YOUNG. W nowej kolekcji tej linii odkrywamy bieliznę o wiosennych motywach roślinnych - kwiatowe nadruki i dziewczęce formy, wykończone gładkimi dodatkami w kontrastowym kolorze. Bielizna sygnowana znakiem ESOTIQ to gwarancja wysokiej jakości i nowoczesnego designu.

785 003 155

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy