ponad 200 sklepów

Taranko

Moda damska | Poziom +1

TARANKO to istniejąca od 1987 roku firma odzieżowa, szyjąca ubrania dla kobiet wymagających i świadomych swej kobiecości.

Dwa razy w roku w sezonie wiosenno-letnim i jesienno-zimowym - proponujemy nowe kolekcje, zgodnie z najnowszymi trendami światowej mody. Duży wybór kostiumów, sukienek, bluzek, spódnic, spodni i płaszczy oraz dżinsów w rozmiarach 34-42 sprawia, że nasze ubrania można swobodnie ze sobą komponować i zestawiać.

Dodatkowo różnorodna biżuteria, szale, paski oraz torebki pozwalają na dobranie oryginalnego stroju na każdą okazję.

Ubrania marki TARANKO pasują zarówno do pracy jak i na spacer, zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi. Mottem przewodnim firmy jest przede wszystkim oryginalność, wygoda, jak i wysoka jakość. Chcemy, aby nasze klientki były zawsze zadowolone z dokonanych u nas zakupów i ubierały się w naszych sklepach przez cały rok. Z tego powodu naszym stałym klientom oferujemy kartę stałego klienta, która uprawia do zakupów z 5% zniżką w wszystkich sklepach marki TARANKO.

58 340 35 98

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy