ponad 200 sklepów

Pretty One

Moda damska | Poziom +1

Ludzie zawsze mieli marzenia. Naszym było okiełznanie piękna. I dlatego stworzyliśmy 
ubrania, które słuchają kobiet, stworzyliśmy Pretty One.

Nasza firma tworzy unikatowe wzory dla wymagających kobiet, które chcą wyglądać elegancko i modnie zarówno w pracy jak i na kolacji czy wieczornym wyjściu.
Nie tworzymy kolekcji na sezon, tak jak inne firmy odzieżowe - u nas nowe kostiumy są wprowadzane do sprzedaży na bieżąco, co sprawia, że w ofercie przez cały rok ukazuje się coś nowego. Pragniemy w ten sposób zapewnić naszym Klientkom możliwość zakupu na każdą okazję właśnie wtedy, gdy tego najbardziej potrzebują.

Dla naszych Klientek stworzyliśmy dwie linie:

BUSINESS
Klasyczne, stonowane eleganckie kostiumy do biura bądź na ważne spotkania, stosowne dla Pań, od których w codziennej pracy wymaga się eleganckiego wizerunku a nie chcą nosić typowych, mało kobiecych garniturów.

AFTER
Kostiumy wizytowe, takie, które będą świetnie wyglądać na popołudniowym wyjściu, koktajlu, czy każdej innej uroczystości.

Nasze wyroby spośród innych wyróżniają się doskonałym wykonaniem jak i idealną konstrukcją są perfekcyjnie skrojone, nadając każdej Pani nienaganny i zgrabny wygląd. Dodatkowo, aby zaspokoić wymagania naszych Klientek, rozszerzyliśmy ofertę o stylowe koszule.

500 240 142

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy