ponad 200 sklepów

Rainbow

Biuro podróży | Poziom -1

Wakacje Last Minute, wczasy All Inclusive, wycieczki objazdowe po Europie i pozostałych kontynentach – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w ofercie biura podróży RAINBOW. Wejdź na stronę https://r.pl/ lub odwiedź osobiście nasz punkt obsługi klienta w Galerii Bałtyckiej. Znajdujemy się na poziomie -1, zaraz obok sklepu 50 Style, naprzeciwko salonu optycznego Vision Express.
Spełnij swoje marzenia o podróżach – tych bliższych i całkiem dalekich – do najpiękniejszych krajów na świecie. Jesteśmy drugim co do wielkości touroperatorem w Polsce. Posiadamy blisko 30-letnie doświadczenie w organizacji wycieczek i mamy jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych wśród organizatorów turystyki w Polsce, o wartości 165 mln zł. Nasz zespół tworzą miłośnicy podróży, dla których praca jest również pasją. Nasi piloci, rezydenci, pracownicy działu marketingu, call center i punktów obsługi klienta dbają o komfort i zadowolenie klientów. Przede wszystkim kochamy to, co robimy i uwielbiamy podróżować - aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży.
Spełnij z nami swoje podróżnicze marzenia i daj się przenieść do świata egipskich piramid, malowniczych greckich wysp, egzotycznych plaż i amazońskich lasów deszczowych. To tylko niewielki ułamek tego, co chcemy Ci zaproponować. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

58 573 73 00

Bądź na bieżąco z nowościami Modnego centrum miasta
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi Newsletter Galeria Bałtycka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych i marketingowych w rozumieniu art.10 ust.1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 Nr 144 poz. 1204 ze zmianami) od ECE Projektmanagement Polska Sp. z o. o.z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przeskok 2
Oświadczam, że mam ukończone 16 lat

* pola wymagane

Wyślij
Magazyn Trendy